Newsflash

Protože se na naší škole vyučuje španělský jazyk, jsme rádi za jakoukoliv příležitost, kdy si naši žáci mohou pohovořit s rodilým mluvčím. Diego je jedním z řady zahraničních dobrovolníků z ICM, který nám nabídl pro tento školní rok spolupráci. Od listopadu začal docházet do výuky španělského jazyka a svým milým, přátelským přístupem si naše žáky rychle získal. Diego pomáhá našim žákům překonat stud a nebát se komunikovat. Hodiny s ním jsou rozhodně příjemným zpestřením výuky.

Celý článek.

Jazykové olympiády 2011 PDF Tisk Email
Napsal uživatel spravce   
Úterý, 01 Březen 2011 00:00
Úspěšná reprezentace naší školy na jazykových soutěžích:
Lucie Graulichová 3.B obsadila 3. místo v okresním kole Olympiády v německém jazyce / Kladno 14.02.2011
Ivana Krejzová 3.A obsadila 3. místo v německém jazyce na Jazykové olympiádě středních odborných škol. /Louny 29.03.2011
Robin Pospíšil reprezentoval naší školu v okresním kole Olympiády v anglickém jazyce a obsadil 5. místo /Kladno 17.02.2011
Tezera Šuláková (NEJ), Denisa Čistá a Robin Pospíšil  (ANJ) se probojovali do finále jazykové soutěže v v Lounech a umístili na předních místech. 

 

PhDr. Pavla Kaňková
LAST_UPDATED2