Newsflash

Protože se na naší škole vyučuje španělský jazyk, jsme rádi za jakoukoliv příležitost, kdy si naši žáci mohou pohovořit s rodilým mluvčím. Diego je jedním z řady zahraničních dobrovolníků z ICM, který nám nabídl pro tento školní rok spolupráci. Od listopadu začal docházet do výuky španělského jazyka a svým milým, přátelským přístupem si naše žáky rychle získal. Diego pomáhá našim žákům překonat stud a nebát se komunikovat. Hodiny s ním jsou rozhodně příjemným zpestřením výuky.

Celý článek.

Úklid lesoparku Háje PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mgr. Filip Dolejší   
Úterý, 08 Duben 2014 09:10

Úklid lesoparku Háje

V pátek 4. 4. 2014 studenti třídy 4.B Obchodní akademie ve Slaném se vydali na Háje, aby tuto část města vyčistili od odpadků. Někteří se svého úkolu zhostili svědomitě, jiní doslova a do písmene pouze paběrkovali. V každém případě úkol byl splněn a odměnou studentům byl nejen pocit z dobře vykonané práce, ale i nižší účtovaná cena za pronájem městského centra Grand pro potřebu uspořádání jejich maturitního plesu.

uklid1

uklid2

LAST_UPDATED2